Oferta Ekranu Edukacyjnego

Ekran Edukacyjny firmy 2Lisy.pl sp. z o.o. to multimedialna nauka przez zabawę z wykorzystaniem interaktywnych gier edukacyjnych.

Zasada działania EE jest bardzo prosta. Posiadając komputer, projektor i zestaw EE zmieniamy zwykłą ścianę w multimedialne, interaktywne narzędzie do nauki.

Ekran Edukacyjny firmy 2Lisy.pl sp. z o.o. zmienia nudną naukę z książek w interaktywną, pasjonującą zabawę. Możliwość interakcji z wyświetlanym obrazem, oddziaływania na widoczne obrazki czy animacje bardzo znacząco podnosi atrakcyjność nauki. Dzieci są bardziej skupione i szybciej przyswajają nowe języki, ćwiczą pamięć i refleks.

2Lisy.pl - Ekran Edukacyjny

Jesteśmy młodą firmą z nowoczesnym rozwiązaniem nierozpowszechnionym jeszcze w Polsce. Nasze tablice, są dużo bardziej praktyczne i wygodne od dostępnych w Polsce drogich, nieporęcznych wielkich, niemobilnych tablic indukcyjnych. Tablicę, którą ofertujemy obsługuje multitouch, czyli obsługę wielu wskaźników, jest do wykorzystania na każdej powierzchni i przede wszystkim jest nawet do 5 razy tańsza niż rozwiązania dostępne do tej pory, oparte na tablicach indukcyjnych.

Cena dostępna na naszej stronie internetowej jest ok. dwa razy niższa niż najtańszego podobnego rozwiązania.

Nasze niskie ceny wynikają również z tego, że jesteśmy jednocześnie producentem rozwiązania, oprogramowania i dystrybutorem oraz prowadzimy bezpośrednią sprzedaż do klientów końcowych. Dzięki temu omijamy prowizje pośredników.

Pakiet PODSTAWOWY EE

2Lisy.pl - Ekran Edukacyjny iBu Zawiera:

1. Sprzęt w skład którego wchodzi urządzenie iBu z zasilaczem, pisak z bateriami, instrukcja obsługi w języku polskim.

2. Sterowniki urządzenia z podstawowymi aplikacjami w skład których wchodzi:
-> Specjalnie przygotowana i przystosowana do Ekranu Edukacyjnego, przeglądarka internetowa.
-> Toolbox z takimi narzędziami jak pióro, zakreślacz, gumka.
-> Presenter - aplikacja wspomagająca prowadzenie prezentacji.

3. Szkolenie na miejscu. Po zakupie naszego rozwiązania, nasi specjaliści przyjadą do Państwa i przeszkolą personel. W czasie szkolenia pokażemy, jak urządzenia się montuje, jak komunikują się z komputerem, jak je ustawić, co zrobić gdy coś nie działa, jak przejść kalibrację etc.

4. Gwarancja door-to-door MAX jest to nowość na polskim rynku i tylko nasza firma oferuje tego typu gwarancję. Polega ona na tym że w przypadku jakiegoś problemu technicznego z naszym urządzeniem (iBu czy pisakiem) przyjeżdzamy do Państwa, na miejscu diagnozujemy. Jeśli okaże się że problem leży po stronie naszego sprzętu od razu zamieniamy go na nowy. Nie zostaniecie zatem Państwo, tak jak w przypadku standardowych gwarancji, pozbawieni zakupionego rozwiązania przez miesiąc czy dwa.

5.Pełne wsparcie telefoniczne w przypadku jakiś pytań, wątpliwości, problemów, mogą państwo dzwonić do naszych konsultantów i pomocy technicznej. Pomoc telefoniczna jest bezpłatna. Po zakupieniu urządzenia dostaniecie Państwo specjalne numery pomocy technicznej.

6.Wdrożenie na miejscu. Nie ponosicie Państwo kosztów transportu urządzenia oraz jego wdrożenia. Przyjeżdżamy do Państwa z zakupionym Ekranem Edukacyjnym. Na miejscu go ustawiamy, instalujemy i testujemy. Sprawdzamy czy wszystko działa poprawnie i pokazujemy Państwu w skrócie jak go obsługiwać. Następnie umawiamy się na pełne szkolenie.

7.Market Aplikacji. Całkowicie niespotykana opcja w konkurencyjnych rozwiązaniach. Do Państwa dyspozycji oddajemy wirtualny market ze specjalnie wyselekcjonowanymi i opracowanymi programami i grami. W Markecie Aplikacji pojawiają się co miesiąc nowe darmowe oraz płatne gry i aplikacje. Nasza firma sama wytwarza oprogramowanie dla EE, oraz współpracuje z wieloma zewnętrznymi dostawcami co gwarantuje dużą ilość ciekawych programów.Akcesoria:
2Lisy.pl - Ekran Edukacyjny iBu
iBu

iBu jest podstawowym elementem systemu Ekran Edukacyjny. Jest to detektor określający położenie pisaka na ekranie. Standardowy podstawowy zestaw EE zawiera jedno urządzenie iBu. Zasilane jest prądem ~230V.
2Lisy.pl - Ekran Edukacyjny pisak
Pisak

Pisak zasilany jest jedną baterią AAA. W podstawowym komplecie zawarty jest jeden pisak. System EE potrafi obsłużyć do 6 pisaków jednocześniej (w odpowiednich grach). Dostępne kolory: czarny, biały, fioletowy.

Uchwyt

Uchwyt klipsowy do mocowania iBu

Zasilacz

Zasilacz do iBU 9V ~230V
2Lisy.pl na targach przedszkolaka
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko na targach przedszkolaka. Nasz produkt cieszył się dużym zainteresowaniem z Państwa strony a na prezentację naszego rozwiązania zapisało się dużo więcej placówek niż szacowaliśmy.

Aktualności

podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
21 lipca 2011
Nowe gry od KotKla.pl.
podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
15 kwietnia 2011
Podpisaliśmy umowę partnerską z agencją interaktywną KotKla.pl.
podpisanie umów dystrybutorskich
30 marca 2011
Zawarliśmy umowy dystrybucyjne na sprzedaż rozwiązania EE.
podpisanie umów z dystrybutorami
17 stycznia 2011
2Lisy sp. z o.o. podjeło decyzję o sprzedaży rozwiązań EE przez autoryzowanych dystrybutorów.
umowa - dibby.pl z tracer
13 grudnia 2010
Wygraliśmy przetarg na obsługę strony firmy Megabajt, właściciela m.in. marki Tracer.
dibby.pl - targi - przedszkolaka
1 grudnia 2010
Zdjęcia z targów przedszkolaka.

dibby.pl - focus group
29 listopada 2010
Filmik z testowania naszego rozwiązania przez grupę focusową został zamieszczony na naszym profilu na youtube - zapraszam do oglądania.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
29 listopada 2010
Targi przedszkolaka odbyły się. Nasze rozwiązanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno po stronie rodziców i dzieci, jak również od nauczycieli dzieci w wieku 3-8 lat i dyrektorów przedszkoli.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
23 listopada 2010
Zapraszamy wszystkich do naszego stoiska (numer 50) na targi przedszkolaka. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na Ekran Edukacyjny.
focus group - dibby Ekran Edukacyjny
20 listopada 2010
Odybło się testowanie Ekranu Edukacyjne przez Focus grupę. Testy wypadły bardzo pozytywnie
dibby na targach przedszkolaka
6 października 2010
Firma 2lisy.pl weźmie udział w Targach przedszkolaka i zaprezentuje Ekran Edukacyjny. Nasze stoisko ma numer 50. Zapraszamy!
dibby.pl - system dla longmana
1 października 2010
Wykonaliśmy z powodzeniem i wdrożyliśmy system rejestracji i generowania umów dla firmy Pearson Central Europe Sp. z o.o.