Źródło finansowania

  1. Czołowym Partnerem Spółki jest Inkubator small e-biznesu - firma TechnoBoard Sp. z o.o.
  2. Nasz Partner prowadzi projekt o nazwie „TechnoBoard – pre- i inkubator komercjalizacji przedsięwzięć gospodarki elektronicznej”.
  3. Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie PO IG 3.1.
  4. Celem realizacji projektu Partnera jest działanie zgodne z celami PO IG 2007-2013 oraz celami Działania 3.1 określonymi w Szczegółowym opisie priorytetów PO IG, czyli: „Zapewnia wsparcie w zakresie tworzenia nowych przedsiębiorstw na bazie innowacyjnych pomysłów, w tym spin-off’ów – poprzez doradztwo w zakresie tworzenia przedsiębiorstw, udostępnienie infrastruktury i usług niezbędnych dla nowopowstałych przedsiębiorstw oraz zasilenia finansowego nowopowstałego przedsiębiorcy."

Wejście kapitałowe

  1. „Dzięki współpracy z Partnerem i w drodze przeprowadzonej preinkubacji 2Lisy.pl sp. z o.o. uzyskała finansowanie, stanowiące pomoc de minimis, w ramach wejścia kapitałowego funduszu zalążkowego TechnoBoard, działającym dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Skarbu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działanie 3.1.).”
  2. Spółka TechnoBoard prowadzi projekt o nazwie „TechnoBoard – pre- i inkubator komercjalizacji przedsięwzięć gospodarki elektronicznej”.
  3. Kapitał zakładowy: 746 000 PLN.
  4. Wejście TechnoBoard: 363 500 PLN.
Innowacyjna Gospodarka: Narodowa Strategia Spójności Unia Europejska: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
2Lisy.pl na targach przedszkolaka
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko na targach przedszkolaka. Nasz produkt cieszył się dużym zainteresowaniem z Państwa strony a na prezentację naszego rozwiązania zapisało się dużo więcej placówek niż szacowaliśmy.

Aktualności

podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
21 lipca 2011
Nowe gry od KotKla.pl.
podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
15 kwietnia 2011
Podpisaliśmy umowę partnerską z agencją interaktywną KotKla.pl.
podpisanie umów dystrybutorskich
30 marca 2011
Zawarliśmy umowy dystrybucyjne na sprzedaż rozwiązania EE.
podpisanie umów z dystrybutorami
17 stycznia 2011
2Lisy sp. z o.o. podjeło decyzję o sprzedaży rozwiązań EE przez autoryzowanych dystrybutorów.
umowa - dibby.pl z tracer
13 grudnia 2010
Wygraliśmy przetarg na obsługę strony firmy Megabajt, właściciela m.in. marki Tracer.
dibby.pl - targi - przedszkolaka
1 grudnia 2010
Zdjęcia z targów przedszkolaka.

dibby.pl - focus group
29 listopada 2010
Filmik z testowania naszego rozwiązania przez grupę focusową został zamieszczony na naszym profilu na youtube - zapraszam do oglądania.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
29 listopada 2010
Targi przedszkolaka odbyły się. Nasze rozwiązanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno po stronie rodziców i dzieci, jak również od nauczycieli dzieci w wieku 3-8 lat i dyrektorów przedszkoli.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
23 listopada 2010
Zapraszamy wszystkich do naszego stoiska (numer 50) na targi przedszkolaka. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na Ekran Edukacyjny.
focus group - dibby Ekran Edukacyjny
20 listopada 2010
Odybło się testowanie Ekranu Edukacyjne przez Focus grupę. Testy wypadły bardzo pozytywnie
dibby na targach przedszkolaka
6 października 2010
Firma 2lisy.pl weźmie udział w Targach przedszkolaka i zaprezentuje Ekran Edukacyjny. Nasze stoisko ma numer 50. Zapraszamy!
dibby.pl - system dla longmana
1 października 2010
Wykonaliśmy z powodzeniem i wdrożyliśmy system rejestracji i generowania umów dla firmy Pearson Central Europe Sp. z o.o.