Usługi dla Twojej Firmy

2Lisy.pl sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług informatycznych i dostarcza kompleksowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb swoich klientów. Realizujemy dowolne projekty IT, poczynając od tworzenia stron i serwisów internetowych, poprzez projektowanie graficzne, aż do stworzenia i wdrożenia rozbudowanych systemów informatycznych i ich integrację z dowolnymi systemami wykorzystywanymi przez naszych klientów.


2Lisy.pl - nasza oferta
Identyfikacja wizualna Systemy informatyczne Strony WWW Ekran edukacyjny

2Lisy.pl sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług przy budowaniu wizerunku w Internecie. W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno podstawowe strony będące wizytówką internetową firmy, jak również rozbudowane serwisy z systemami CMS oraz strony flashowe. Zawsze jesteśmy w stanie dostosować naszą propozycję do specyfiki prowadzonej działalności oraz indywidualnych zapotrzebować naszych klientów. Oferujemy kompleksową obsługę na wszystkich etapach tworzenia wizerunku firmy, poczynając od wykonania projektu graficznego, poprzez pomoc w ustaleniu zawartości, oprogramowanie strony, kończąc na wsparciu w jej utrzymaniu, optymalizacji w celu dobrego pozycjonowania strony oraz przeprowadzaniu kampanii promocyjnych. Obecnie bardzo wiele osób szukając firmy korzysta z Internetu. Absolutnie nie można lekceważyć tego medium w dotarciu do nowych klientów.

Oferujemy zarówno wykonywanie poszczególnych kompozycji graficznych, jak również kompleksową identyfikację wizualną twojej firmy. Opracowanie graficzne obejmuje tworzenie banerów, ulotek, wizytówek, projektów papieru firmowego, stron WWW, materiałów reklamowych.

Skutecznie stworzyliśmy i wdrożyliśmy wiele rozbudowanych, zintegrowanych systemów informatycznych z dziedziny obsługi relacji z klientami typu CRM, poprzez systemy wspierające dział kadr, aż do programowania działu finansowego. Oferujemy pełną integrację naszych systemów z Twoją firmą, niezależnie od technologii. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy doskonale znają technologie tworzenia serwisów internetowych i systemów informatycznych, takie jak: PHP, MS .NET, MySQL, MSSQL, Flash, MS Silverlight.

Nasz zespół ma kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji internetowych. Wśród naszych klientów były zarówno małe firmy jak i duże instytucje takie jak Edipresse (wydawca kilkunastu czasopism), Pearson Longman, Megabajt (tracer).

2Lisy.pl na targach przedszkolaka
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko na targach przedszkolaka. Nasz produkt cieszył się dużym zainteresowaniem z Państwa strony a na prezentację naszego rozwiązania zapisało się dużo więcej placówek niż szacowaliśmy.

Aktualności

podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
21 lipca 2011
Nowe gry od KotKla.pl.
podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
15 kwietnia 2011
Podpisaliśmy umowę partnerską z agencją interaktywną KotKla.pl.
podpisanie umów dystrybutorskich
30 marca 2011
Zawarliśmy umowy dystrybucyjne na sprzedaż rozwiązania EE.
podpisanie umów z dystrybutorami
17 stycznia 2011
2Lisy sp. z o.o. podjeło decyzję o sprzedaży rozwiązań EE przez autoryzowanych dystrybutorów.
umowa - dibby.pl z tracer
13 grudnia 2010
Wygraliśmy przetarg na obsługę strony firmy Megabajt, właściciela m.in. marki Tracer.
dibby.pl - targi - przedszkolaka
1 grudnia 2010
Zdjęcia z targów przedszkolaka.

dibby.pl - focus group
29 listopada 2010
Filmik z testowania naszego rozwiązania przez grupę focusową został zamieszczony na naszym profilu na youtube - zapraszam do oglądania.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
29 listopada 2010
Targi przedszkolaka odbyły się. Nasze rozwiązanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno po stronie rodziców i dzieci, jak również od nauczycieli dzieci w wieku 3-8 lat i dyrektorów przedszkoli.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
23 listopada 2010
Zapraszamy wszystkich do naszego stoiska (numer 50) na targi przedszkolaka. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na Ekran Edukacyjny.
focus group - dibby Ekran Edukacyjny
20 listopada 2010
Odybło się testowanie Ekranu Edukacyjne przez Focus grupę. Testy wypadły bardzo pozytywnie
dibby na targach przedszkolaka
6 października 2010
Firma 2lisy.pl weźmie udział w Targach przedszkolaka i zaprezentuje Ekran Edukacyjny. Nasze stoisko ma numer 50. Zapraszamy!
dibby.pl - system dla longmana
1 października 2010
Wykonaliśmy z powodzeniem i wdrożyliśmy system rejestracji i generowania umów dla firmy Pearson Central Europe Sp. z o.o.