Współpraca

Zapraszamy Państwa do współpracy z nami. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług i produktów pozwala na wielopłaszczyznową współpracę. Zachęcamy Państwa zarówno do pomocy w dystrybucji naszych produktów jak i rozwoju ich oraz pracy nad nowymi rozwiązaniami. Polecamy naszych partnerów handlowych, oraz nasze strony produktowe:

Dibby.pl – Nasza strona firmowa. Znajdziecie tutaj Państw zarówno opis firmy dibby sp. z o.o. oraz informacje dotyczące oferowanych przez nas usług. Do najważniejszych z nich należą: projektowanie i tworzenie stron internetowych, identyfikacja wizualna i budowanie wizerunku firmy, integracja systemów informatycznych, sklepy internetowe.

Integracja-Action.pl – Strona produktowa naszego rozwiązania (Cennik Off-Line) integrującego hurtownie (np. Action SA) ze sklepami internetowymi typu osCommerce, oscGold, Shoper, PrestaShop. Zachęcamy do zapoznania się z tym rozwiązaniem.

KOTKLA.pl – agencja interaktywna z Kielc, z którą podpisaliśmy umowę partnerską i stale współpracujemy. KOTKLA zajmuje się głównie usługami związanymi z identyfikacją wizualną, poligrafią i składem DTP, tworzeniem banerów i gier Flash, projektowaniem graficznym, przygotowaniem materiałów marketingowych (ulotek, wizytówek, gadżetów reklamowych). Bardzo dobra współpraca z tą firmą pozwala nam z całym przekonaniem polecić ich usługi.2Lisy.pl na targach przedszkolaka
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko na targach przedszkolaka. Nasz produkt cieszył się dużym zainteresowaniem z Państwa strony a na prezentację naszego rozwiązania zapisało się dużo więcej placówek niż szacowaliśmy.

Aktualności

podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
21 lipca 2011
Nowe gry od KotKla.pl.
podpisanie umowy partnerskiej z kotkla.pl
15 kwietnia 2011
Podpisaliśmy umowę partnerską z agencją interaktywną KotKla.pl.
podpisanie umów dystrybutorskich
30 marca 2011
Zawarliśmy umowy dystrybucyjne na sprzedaż rozwiązania EE.
podpisanie umów z dystrybutorami
17 stycznia 2011
2Lisy sp. z o.o. podjeło decyzję o sprzedaży rozwiązań EE przez autoryzowanych dystrybutorów.
umowa - dibby.pl z tracer
13 grudnia 2010
Wygraliśmy przetarg na obsługę strony firmy Megabajt, właściciela m.in. marki Tracer.
dibby.pl - targi - przedszkolaka
1 grudnia 2010
Zdjęcia z targów przedszkolaka.

dibby.pl - focus group
29 listopada 2010
Filmik z testowania naszego rozwiązania przez grupę focusową został zamieszczony na naszym profilu na youtube - zapraszam do oglądania.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
29 listopada 2010
Targi przedszkolaka odbyły się. Nasze rozwiązanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno po stronie rodziców i dzieci, jak również od nauczycieli dzieci w wieku 3-8 lat i dyrektorów przedszkoli.
dibby.pl - ekran edukacyjny na targach przedszkolaka
23 listopada 2010
Zapraszamy wszystkich do naszego stoiska (numer 50) na targi przedszkolaka. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na Ekran Edukacyjny.
focus group - dibby Ekran Edukacyjny
20 listopada 2010
Odybło się testowanie Ekranu Edukacyjne przez Focus grupę. Testy wypadły bardzo pozytywnie
dibby na targach przedszkolaka
6 października 2010
Firma 2lisy.pl weźmie udział w Targach przedszkolaka i zaprezentuje Ekran Edukacyjny. Nasze stoisko ma numer 50. Zapraszamy!
dibby.pl - system dla longmana
1 października 2010
Wykonaliśmy z powodzeniem i wdrożyliśmy system rejestracji i generowania umów dla firmy Pearson Central Europe Sp. z o.o.